Lviv QA School

logo_2

Lviv QA School – це сучасна передова школа, що навчає тестуванню ПЗ та процесам забезпечення якості, як новачків, так і людей, які вже давно у ІТ індустрії.

Усі навчальні програми розроблені викладачами Школи Тестування ПЗ із врахуванням їхнього багаторічного досвіду роботи на комерційних проектах в ІТ. Наші викладачі працювали і продовжують працювати на проектах всесвітньо відомих компаній. Ви навіть не підозрюєте, що якість та функціонал багатьох продуктів, які Ви використовуєте щодня, тестують українські професіонали.

Наші курси відповідають усім сучасним вимогам та реаліям роботи у ІТ компаніях і містять у своїх програмах останні напрацювання експертів цієї сфери.

Для максимально ефективного навчання ми приділяємо багато часу практичним завданням. Так, наше навчання – це не «гола» теорія. Під час занять усі теоретичні знання завше закріплюються на практиці.

ПОПУЛЯРНІ КУРСИ

Модульний поглиблений технічний курс

Даний курс повністю присвячено технічним знанням і навичкам для тих, хто уже працює у сфері ІТ, втім відчуває брак технічної бази для подальшого росту. Слухачі отримають поглиблені знання у різних галузях технічної сфери. Read more

Початок: 08.10

Основи технічних знань

Мрієте про кар’єру успішного тестувальника, проте технічна некомпетентність стоїть у вас на шляху? Курс “Основи технічних знань”  повністю присвячено технічним знанням і навичкам для тих, хто хоче стати технічним лідером на проектах. Read more

Початок: 09.08
НОВИНИ
6 липня

Як заробляти на Upwork? Відкрита лекція з Христиною Монець

14 липня в LITS відбудеться відкрита лекція на тему «Як заробити першу тисячу на Upwork?» за участю Христини Монець, Operation Manager @ VGG, засновника низки стартапів, зокрема lead.only.

На лекції Христина відкриє всі секрети продуктивної та успішної роботи на сервісі Upwork – від вдалого заповнення профілю фрілансера, щоб він привертав око потенційних замовників та викликав довіру, нюансів комунікації із замовником до того, як можна за 10 хвилин знайти та отримати прибуткове замовлення. Учасники матимуть змогу задати запитання, що їх цікавлять.

Коли: 14 липня, 19.00

Де: Lviv IT School (вул. Стрийська, 33, 5 поверх, вхід позаду будівлі)

Попередня реєстрація обов’язкова. Участь для студентів та випускників Lviv IT School безкоштовна. Для решти бажаючих – 100 грн.

5 липня

17 вересня IT Weekend Ukraine в столиці

Осінь буде насиченою на події. Після GDG DevFest Ukraine Lviv IT School курсує на 5 міжнародну конференцію ІТ Weekend Ukraine, що відбудеться у Києві 17 вересня.  Тема цьогорічного заходу – технології майбутнього.  Read more

ПАРТНЕРИ
Якщо ви знайшли помилку на нашому сайті, виділіть її мишкою і натисніть Shift + Enter